Gizlilik

Metabowerke GmbH data protection principles

Metabo ( ve Metabowerke GmbH) olarak websitemizi ziyaret ettiğiniz ve firmamız ve ürünlerimize olan ilginiz için teşekkür ederiz.

Veri koruma ve bilgi güvenliği firma politikamızın önemli bir unsurudur. Metabo veri koruma konusunu çok ciddiye almaktadır. Sitemiz minimum kişisel bilgi toplanmasını veya kullanılmasını gerektriecek şekilde hazırlanmıştır.

Dilerseniz, veri gizlilik politikasını daha sonar okumak veya elinizde bulundurmak için yazdırabilirsiniz. Buna ek olarak, www.metabo.com.tr/index.php?id=50473 linkinden de indirebilirsiniz.

Kişisel bilginin toplanması, işlenmesi ve kullanımı

Metabo, sadece uygulanabilir veri gizililik politikası kapsamında kişisel bilgileri toplar, işler ve kullanır. Sitemizi ziyaret ettiğinizde, tamamen teknik sebeplerden ötürü, Inetrnet Servis Sağlayıcınızın ismini , bize ulaştığınız web sitesi sayfasını, incelediğiniz Metabo sayfalarını ve sitemizi ziyaret sürenizi kaydederiz, Bilgi kullanımı sona erdikten  sonra kişisel verileriniz siliyoruz.

Başvuru, araştırma veya kontrat gibi sebeplerle kendi isteğinizle olduğu takdirde kişisel bilgilerinizi topluyor, işliyor ve kullanıyoruz.

Kontrat sona erdiğinde, hukuksal bir bekleme süresi gerektirdiği durumlar hariç, kişisel bilgilerinizi siliyoruz. Hukuksal bir durum için tuttuğumuz bilgileri de kilitliyoruz.

Kişisel verilerin işlenmesi ve kullanımı

Metabo kişisel bilginin işlenmesi ve kullanımını sadece gerekli kapsam çerçevisinde yapar.

Kişisel onayınız olmadığı sürece, bilginizi 3.partilere göndermeyeceğiz.

Güvenlik

Metabo kişisel bilgilerinizi, yetkisi olmayan kişilerin girişine, manipülasyona, kayıp, zarar veya yetkisiz ifşaya karşı olarak korumak için yeterli teknik ve organizasyonal önlemleri almıştır.

Bu güvenlik önlemleri teknoloji gelişmelerine parallel olarak geliştirilmeye devam edecektir.

Tercihiniz

Eğer kişisel bilginizi toplamamızı ve kullanmamızı istemiyorsanız, bize her zaman bildirebilirsiniz. Ilgili bilgiyi hemen sileriz.

Bilginizi kullanmamızla ilgili fikrinizi değiştirdiğiniz takdirde, dilerseniz info@metabo.de adresine mail atabilir veya +49(0)7022/72-0 numarasından arayabilir veya posta adresimize mektup gönderebilir veya +49(0)7022/722595 numarasına faks gönderebilirsiniz.

Daha fazla bilgi için, bu verinin kaydedildiği sayfalara gidiniz.

Bilgi edinme hakkı

Hakkınızda bildiğimiz kişisel verinizi bizden her zaman isteme hakkınız bulunmaktadır. Bu tarz bir talebinizi dilerseniz info@metabo.de adresine e-mail ile veya +49(0)7022/72-0’ı arayarak veya mektup göndererek veya +49(0)7022/722595 numarasına faksla gönderebilirisiniz.

İletişim

Kişisel bilginin işlenmesi ve kullanım ile ilgili her türlü şikayet ve yorum için lütfen very güvenlik mühendislerimiz ile iletişime geçiniz. Önerilerinizi almaktan mutluluk duyacağız.

Veri doğruluğu ile ilgili tüm çabalarımıza ragmen, herhangi bir bilgi yanlışsa, talebiniz üzere düzelteceğiz.

Metabowerke GmbH very güvenlik mühendisi

Metabowerke GmbH
Volker König
Postfach 1229
D-72602 Nürtingen

Dış referanslar

Metabo web sayfaları başka tedarikçilerin web sitelerine bağlantılar içerebilir.

Bu veri güvenlik deklarasyonu bu tarz web sayfalarını kapsamaz.


Arama


Product Catalogue

It´s no coincidence when you come across developments in a Metabo tool that you won`t find elsewhere - and always based on those same criteria that make a Metabo stand out from crowd: power and efficiency, safety, and a long useful life. ...more