Yasal Uyarılar

© Copyright 2014 Metabowerke GmbH

Kullanım Şartları

İçerik ve iletişim servisi Metabowerke GmbH (Metabo- Postfach 1229, D-72602 Nürtingen) tarafından sağlanmaktadır. Bu siteye giren bütün kullanıcılarr aşağıda yer alan tüm kullanım şartlarını kabul etmiş sayılacaktır.

Telif Hakkı – Tüm hakları saklıdır.

Sitedeki bütün fikir ve içerik ( metin, resimler, grafikler, animasyonlar, medya objeleri ve tasarım) hakları saklıdır. 

Site içinde yer alan içerik Metabo’nun onayı olmadan kopyalanamaz, değiştirilemez veya üçüncü bir parti ile paylaşılamaz. Site içeriği kullanıcılar tarafından çoğaltılamaz, çevrilemez, saklanamaz ve diğer elektronik medyada işlenemez.

Bazı sayfalarda yer alan resimler, metin veya medya objelerin hakları üçüncü bir firmaya aittir.

Tescilli Markalar

Ayrıca belirtilmediği sürece, sitedeki tüm markalar Metabo‘nun tescilli markalarıdır. Bu kapsam içinde Metabo marka isimleri, marka logoları, firma logoları ve diğer amblemler yer almaktadır. Site içeriğinde bulunan marka isimleri ve tasarım elementleri hiçbir şey Tescilli Markaları Metabowerke GmbH, Germany’e aittir.

Garanti dışı

Sitede yayınlanan bilgi özenle hazırlanmıştır. Ancak, bilginin doğruluğu ve kesinliği konusunda bir garanti özelliği taşımaz.

Bu sebepten, sitedeki herhangi bir bilginin direkt veya indirekt kullanımından kaynaklanan  her türlü zarardan Metabo sorumlu tutulamaza.

Metabo sadece bu Internet sitesi aracılığıyla kasten veya yanlışlıkla oluşmuş zararlardan sorumludur.

For the instance involving a sales representative in the sense of the HGB, and damages that were caused intentionally or through negligence, the Metabo's responsibility is limited to the foreseeable, typical damages, as long as it is not due to negligent handling or omission by the vendor's agencies, or as long as no important contractual obligation has been violated. The product liability and warranty promises of Metabo remain inviolate. The above liability limitations are likewise not applied in case of injury to body, health or life.

Kullanım Şartlarında Değişiklikler

Tüm kullanım hakları Alman Hukuku tarafından saklıdır. 

Değişiklik yapıldığında veya yukarıda yer alan koşullardan biri geçersiz olduğunda, geri kalan tüm şartlar geçerliliğini korur.

Yasal Uyarı

Lütfen Metabowerke GmbH data protection principles bölümüne bakınız.


Arama


Product Catalogue

It´s no coincidence when you come across developments in a Metabo tool that you won`t find elsewhere - and always based on those same criteria that make a Metabo stand out from crowd: power and efficiency, safety, and a long useful life. ...more